Dnešní datum: 06.06.20.
 Učební plán ŠVP
 Dlouhodobý záměr
 Koncepce rozvoje školy
 Ochrana osobních údajů (GDPR)
 Výroční zpráva školy
fotky

Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
    mail

Aktuálně

Počet žáků školy k 24. 9. 2019 = 600. Kapacita školy je naplněna na 100%, další žáky nepřijímáme.

Odborné vyjádření KHS Středočeského kraje k opakovanému výskytu vší  - žádám rodiče o dodržování pokynů KHS a spolupráci se školou, čtěte zde
Děkuji.

Odkaz na vzpomínkové video z oslav 100 let ČR (souhlas s využitím hudby udělila firma Supraphon).

Žádost o ošetřovné - zájemci o tiskopis se zaevidují u třídní učitelky/učitele. Potvrzený tiskopis zasíláme mailem zákonným zástupcům.

Důležité informace k návratu žáků do školy (zdroj MŠMT):

- pokyny k ochraně zdraví a provozu ZŠ v období do konce školního roku 2019/2020
 - čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
 - vyhláška o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí šk. r. 2019/2020
     - upřesnění hodnocení výsledků vzdělávání pro žáky 2. st. zde

Informace, průzkum zájmu a možnost přihlášení k výuce od 25. 5. 2020 pro žáky 1. - 5. ročníku naleznete zde a na stránkách tříd dne 11. 5. 2020.

Doplňující informace - předpokládám, že třídní učitel bude přednostně učit žáky své třídy. Nicméně to neznamená, že u svých žáků bude moci být každý den. Záležet bude na personálních možnostech školy.

Doplňující informace k provozu školní jídelny zde

29. 05. 2020 | Ullrych

paticka
kanka zakovska moodle soubory lepiky